top of page

Know-how je na prvom mieste

Updated: May 5, 2019

Predtým ako sme začali s reálnou výrobou a skutočnou ponukou našich vysoko kvalitných zdravých čokoládových výrobkov z BIO čokolády, sme absolvovali mnoho rokov vzdelávacieho procesu, kurzov a stretnutí so svetoznámymi čokolatiérmi, ak nebudeme spomínať všetky prečítané knihy a domáce praktické pokusy s čokoládou. :)

Výberom Mystery of Chocolate si vyberáte len tú najvyššiu kvalitu bez kompromisov. Nikdy nič nepredstierame a nikdy vám neponúkame nižší štandard, ktorý je žiaľ pre súčasný svet tak typický ako dôsledok hromadnej výroby orientovanej na zisk a úspory z rozsahu. Pamätajte si, že je vždy lepšie ochutnať len malý kúsok prírodnej a zdravej čokolády najvyššej kvality, ktorá reálne prospeje Vášmu zdraviu, než jesť v akcii a "výhodne" nakúpené veľké objemy lacnej veľmi sladkej "do-hneda" zafarbenej látky, ktorá sa "papierovo" nazýva ako čokoláda a je spravidla i ozdobená známou "trblietajúcou sa" značkou s prvotriednym marketingom... Základná zodpovednosť voči našim učiteľom nám nikdy nedovolí uprednostňovať zisk pred dodržiavaním receptov a najlepšej dosiahnuteľnej kvality!!!

Náš zákazník musí vždy vedieť, čo kupuje a preto uvádzame obsah našich výrobkov na 100,0000% a neskrývame ani promile obsahu. Keďže neklameme a nepodvádzame, nie je čo skrývať. Schválne sa mrknite na obsah napr. "lieskovo-orechového" krému v obchode síce za možno i tretinovú cenu a porovnajte s našim výrobkom, kde namiesto 10-15% lieskových orechov ich nájdene 35-40% atď. Sami sme zodpovední za to čo jeme a tým aj za svoje zdravie.........

45 views

Recent Posts

See All
bottom of page